Fotobudka dla firm

Dobra zabawa rozpocznie się razem z nami

Fotobudka to ciekawy sposób na zorganizowanie imprezy firmowej. Jeśli urządzasz konferencję, imprezę integracyjną dla pracowników, event firmowy czy też imprezę plenerową, fotobudka będzie niezwykłym rozwiązaniem, które uwieczni radosne chwile i rozkręci przyjęcie.

Na każdą imprezę z osobna personalizujemy szablony i to Ty wybierasz układ zdjęć, aby zaznaczyć charakter Twojego wydarzenia. Fotobudka to również świetne narzędzie marketingowe. Na wydrukowanym zdjęciu może się znaleźć logo Twojej firmy i grafiki reklamowej.

Jako jedna z nielicznych fotobudek w Polsce posiadamy technologię GREEN SCREEN, która pozwala ustawić dowolną grafikę, jako tła zdjęcia, z opcją jego wymiany w każdym momencie imprezy!

Nasza oferta jest elastyczna, a więc istnieje możliwość jej dopasowania do indywidualnych wymagań Klientów.

SPRAWDŹ NASZE CENY!

Nie czekaj i zarezerwuj Fotobudkę na swoją imprezę!

Czym Cię zaskoczymy?

Nasza Fotobudka idealnie spełni rolę atrakcji na rozkręcenie Twojej imprezy

PAMIĄTKA Z WESELA

Uatrakcyjni swoje przyjęcie, dostarczając gościom wiele radości i niezapomnianych chwil. Gwarantujemy nielimitowaną liczbę zdjęć, zabawne akcesoria i gadżety m.in: kapelusze góralskie, ciupagi, okulary, wąsy, peruki i maski. Zdjęcia z Fotobudki drukują się natychmiast, dzięki czemu każdy z gości będzie mógł otrzymać świetną pamiątkę z wesela, a Młoda Para wszystkie zdjęcia w formie galerii online do udostępnienia gościom.

NIEZAPOMNIANA ZABAWA

Jeżeli organizujesz studniówkę, urodziny, wieczór panieński czy też każdy inny event, mamy idealne rozwiązanie. Fotobudka na imprezę to rewelacyjny pomysł na udokumentowanie każdego wydarzenia. Fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania u fotografowanych osób, gwarantując spontaniczną zabawę przed obiektywem. Zorganizuj z nami imprezę, którą Twoi goście zapamiętają na bardzo długi czas!

IMPREZA INTEGRACYJNA

Górale mają zabawę we krwi, dlatego Fotobudka Podhale rozkręci konferencję, imprezę integracyjną, event firmowy czy też imprezę plenerową. Budka fotograficzna to niezwykłe rozwiązanie, które uwieczni radosne chwile. Impreza z nami to wyjątkowa zabawa, a zarazem idealne narzędzie marketingowe. Na każdym wydrukowanym zdjęciu można umieścić logo firmy i grafikę reklamową.