Fotobudka na Event

Dobra zabawa rozpocznie się razem z nami

Jeżeli organizujesz urodziny, imieniny, studniówkę, wieczór panieński czy też inną imprezę, mamy dla Ciebie rozwiązanie – Fotobudka na imprezę to rewelacyjny pomysł na udokumentowanie każdego wydarzenia. Fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania u fotografowanych osób, gwarantując spontaniczną zabawę przed obiektywem, zapewniając atrakcję i pamiątkę jednocześnie.

Fotobudka uwieczni wesołe chwile, rozkręci każde wydarzenie, a przede wszystkim sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka! Gwarantujemy nielimitowaną liczbę zdjęć, które drukują się w klika sekund!

Zapewniamy możliwość wykonywania zdjęć na zielonym tle (GREEN SCREEN), które umożliwia ustawienie grafiki, jako tła zdjęcia, z opcją jego zmiany podczas imprezy, dzięki czemu goście mogą przenieść się w dowolne miejsce na świecie!

Zorganizuj z nami imprezę, którą goście zapamiętają na długi czas!

SPRAWDŹ NASZE CENY!

Nie czekaj i zarezerwuj Fotobudkę na swoją imprezę!

Czym Cię zaskoczymy?

Nasza Fotobudka idealnie spełni rolę atrakcji na rozkręcenie Twojej imprezy

PAMIĄTKA Z WESELA

Uatrakcyjni swoje przyjęcie, dostarczając gościom wiele radości i niezapomnianych chwil. Gwarantujemy nielimitowaną liczbę zdjęć, zabawne akcesoria i gadżety m.in: kapelusze góralskie, ciupagi, okulary, wąsy, peruki i maski. Zdjęcia z Fotobudki drukują się natychmiast, dzięki czemu każdy z gości będzie mógł otrzymać świetną pamiątkę z wesela, a Młoda Para wszystkie zdjęcia w formie galerii online do udostępnienia gościom.

NIEZAPOMNIANA ZABAWA

Jeżeli organizujesz studniówkę, urodziny, wieczór panieński czy też każdy inny event, mamy idealne rozwiązanie. Fotobudka na imprezę to rewelacyjny pomysł na udokumentowanie każdego wydarzenia. Fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania u fotografowanych osób, gwarantując spontaniczną zabawę przed obiektywem. Zorganizuj z nami imprezę, którą Twoi goście zapamiętają na bardzo długi czas!

IMPREZA INTEGRACYJNA

Górale mają zabawę we krwi, dlatego Fotobudka Podhale rozkręci konferencję, imprezę integracyjną, event firmowy czy też imprezę plenerową. Budka fotograficzna to niezwykłe rozwiązanie, które uwieczni radosne chwile. Impreza z nami to wyjątkowa zabawa, a zarazem idealne narzędzie marketingowe. Na każdym wydrukowanym zdjęciu można umieścić logo firmy i grafikę reklamową.