Zaznacz stronę

Fotobudka na Wesele

Jeżeli poszukujesz ciekawej atrakcji na wesele?

Mamy idealne rozwiązanie – Fotobudka jest okazją do świetnej zabawy. Gwarantujemy nielimitowaną liczbę zdjęć, które drukują się w zaledwie klika sekund, co jest kluczowym elementem imprezy. Ponadto zabawne akcesoria i gadżety m.in: kapelusze, okulary, wąsy, peruki i maski sprawią, że wesele zapadnie długo w pamięci. Ponadto góralskie wesela to nasza specjalność.

Fotobudka to świetna pamiątka z wesela dla gości, ale przede wszystkim dla Młodej Pary, która może otrzymać Księgę Gości (album) z wyjątkowymi zdjęciami i dedykacjami od gości!

Nasz automat do zdjęć wyposażony jest w technologię GREEN SCREEN, która daje możliwość ustawienia dowolnej grafiki, jako tła zdjęcia, z opcją jego wymiany w trakcie imprezy, dzięki czemu goście weselni mogą przenieść się w każde miejsce na świecie!

Nasza oferta jest elastyczna, a więc istnieje możliwość jej dopasowania do indywidualnych wymagań Pary Młodej.

SPRAWDŹ NASZE CENY!

Nie czekaj i zarezerwuj Fotobudkę na swoją imprezę!

Czym Cię zaskoczymy?

Nasza Fotobudka idealnie spełni rolę atrakcji na rozkręcenie Twojej imprezy

PAMIĄTKA Z WESELA

Uatrakcyjni swoje przyjęcie, dostarczając gościom wiele radości i niezapomnianych chwil. Gwarantujemy nielimitowaną liczbę zdjęć, zabawne akcesoria i gadżety m.in: kapelusze góralskie, ciupagi, okulary, wąsy, peruki i maski. Zdjęcia z Fotobudki drukują się natychmiast, dzięki czemu każdy z gości będzie mógł otrzymać świetną pamiątkę z wesela, a Młoda Para wszystkie zdjęcia na pendrive.

NIEZAPOMNIANA ZABAWA

Jeżeli organizujesz studniówkę, urodziny, wieczór panieński czy też każdy inny Event, mamy idealne rozwiązanie. Fotobudka na imprezę to rewelacyjny pomysł na udokumentowanie każdego wydarzenia. Fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania u fotografowanych osób, gwarantując spontaniczną zabawę przed obiektywem. Zorganizuj z nami imprezę, którą Twoi goście zapamiętają na bardzo długi czas!

IMPREZA INTEGRACYJNA

Górale mają zabawę we krwi, dlatego Fotobudka Podhale rozkręci konferencję, imprezę integracyjną, event firmowy czy też imprezę plenerową. Budka fotograficzna to niezwykłe rozwiązanie, które uwieczni radosne chwile. Fotobudka to wyjątkowa zabawa, a zarazem idealne narzędzie marketingowe. Na każdym wydrukowanym zdjęciu można umieścić logo firmy i grafikę reklamową.