Fotobudka Nowy Targ

Fotobudka na wesele to rozwiązanie dla osób, szukających atrakcji i chcących pozytywnie zaskoczyć swoich gości.

Fotobudka Podhale to budka fotograficzna, wyposażona w nowoczesny sprzęt fotograficzny z ekranem dotykowym i drukarkę. Urządzenie jest proste w obsłudze i umożliwia gościom samodzielne wykonywanie zdjęć, co więcej fotobudka drukuje zdjęcia z Eventu, w zaledwie kilka sekund! Ponadto dzięki wbudowanemu oświetleniu LED zdjęcia są zawsze wysokiej jakości, co więcej, to Ty wybierasz tła, które są personalizowane przez nas dla każdego przyjęcia weselnego w Nowym Targu.

Fotobudka Nowy Targ wyposażona jest w technologię GREEN SCREEN, która daje możliwość ustawienia dowolnej grafiki, jako tła zdjęcia, z opcją jego zmiany w czasie imprezy.

Po skończonym przyjęciu Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia w wybranej formie.

 

SPRAWDŹ NASZE CENY!

Nie czekaj i zarezerwuj Fotobudkę na swoją imprezę!

Czym Cię zaskoczymy?

Nasza Fotobudka idealnie spełni rolę atrakcji na rozkręcenie Twojej imprezy

PAMIĄTKA Z WESELA

Uatrakcyjni swoje przyjęcie, dostarczając gościom wiele radości i niezapomnianych chwil. Gwarantujemy nielimitowaną liczbę zdjęć, zabawne akcesoria i gadżety m.in: kapelusze góralskie, ciupagi, okulary, wąsy, peruki i maski. Zdjęcia z Fotobudki drukują się natychmiast, dzięki czemu każdy z gości będzie mógł otrzymać świetną pamiątkę z wesela, a Młoda Para wszystkie zdjęcia w formie galerii online do udostępnienia gościom.

NIEZAPOMNIANA ZABAWA

Jeżeli organizujesz studniówkę, urodziny, wieczór panieński czy też każdy inny event, mamy idealne rozwiązanie. Fotobudka na imprezę to rewelacyjny pomysł na udokumentowanie każdego wydarzenia. Fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania u fotografowanych osób, gwarantując spontaniczną zabawę przed obiektywem. Zorganizuj z nami imprezę, którą Twoi goście zapamiętają na bardzo długi czas!

IMPREZA INTEGRACYJNA

Górale mają zabawę we krwi, dlatego Fotobudka Podhale rozkręci konferencję, imprezę integracyjną, event firmowy czy też imprezę plenerową. Budka fotograficzna to niezwykłe rozwiązanie, które uwieczni radosne chwile. Impreza z nami to wyjątkowa zabawa, a zarazem idealne narzędzie marketingowe. Na każdym wydrukowanym zdjęciu można umieścić logo firmy i grafikę reklamową.